Celkem: 4 minuty

DEN 1-6

Celkem: 3 hodiny

DEN 7-12

Celkem: 3 hodiny

Celkem: 30 minut

Celkem: 30 minut

Celkem: 30 minut

Celkem: 30 minut

Celkem: 30 minut

Celkem: 30 minut

DEN 13-15

Celkem: 1,5 hodiny

DEN 16-18

Celkem: 1,5 hodiny

DEN 19-29

Celkem: 5 hodin

DEN 30

Celkem: 30 minut

Jak optimalizovat obsah na stránkách?

Po několika dnech práce s editorem obsahu jste si možná všimli, že na pravé straně obrazovky je spousta upozornění a tipů, kterých jsme se zatím nedotkli. Zde uvidíte skóre optimalizace, upozornění na optimalizaci a statistiky klíčových slov.

Vše, co musíte udělat, abyste zvýšili své skóre optimalizace, je sledovat výstrahy a podle potřeby přidávat nebo odebírat klíčová slova. Projděte si seznam klíčových slov, abyste zjistili, která z nich chybí (žlutá / šedá), která jsou dostatečná (zelená) a kterých je příliš mnoho (červená).

Pokud se cítíte zaseknutí, můžete se vždy vrátit k souvisejícím otázkám a konkurenčním článkům, které lze zobrazit buď v rámci briefu jako textový soubor, nebo otevřít v prohlížeči.


To je pro dnešek vše. Nyní víte, jak pomocí editoru obsahu optimalizovat obsah vaší vstupní stránky. Pokud máte nějaké dotazy, nezapomeňte je vložit do sekce komentářů níže.

PŘÍŠTĚ

Zítra se naučíte, jak svou dokonale optimalizovanou stránku konečně zveřejnit. Jako vždy vám zašleme připomenutí prostřednictvím e-mailu.