Celkem: 4 minuty

DEN 1-6

Celkem: 3 hodiny

DEN 7-12

Celkem: 3 hodiny

DEN 13-15

Celkem: 1,5 hodiny

Celkem: 30 minut

Celkem: 30 minut

Celkem: 30 minut

DEN 16-18

Celkem: 1,5 hodiny

DEN 19-29

Celkem: 5 hodin

DEN 30

Celkem: 30 minut

Jak na technický audit stránek?

Dnes začínáte třídenní kurz technického SEO na vašem webu.

Stejně jako vaše auto občas potřebuje kontrolu, může se i zdraví vašeho webu zhoršit bez řádného servisu. Pravidelné audity webových stránek pomáhají zvyšovat efektivitu a viditelnost vašeho webu a také zvyšují vaše hodnocení ve vyhledávání, náštěvnost na webu a výkon.

GROWTH HACKER TIP

Váš web je živý tvor a vy nebo váš tým jej budete pravidelně aktualizovat, takže je zásadní provést audit webu alespoň jednou za měsíc. Tímto způsobem se nedostanete do situace, kdy si budete myslet, že je vše opravené, ale nedávné změny způsobily nové problémy se strukturou, o kterých nevíte. K nechtěným technickým chybám může dojít také v případě, že byly smazány weby, na které odkazujete - to bude mít za následek nefunkční odkazy na vašem webu, což také není dobré.

Pamatujte, že několik technických chyb na vašem webu vám může v tomto okamžiku bránit v dobrém hodnocení. Pravidelný audit vašeho webu je tedy naprosto zásadní.

Zde je postup, jak provést audit vašeho webu v aplikaci WebSite Auditor:

1. Otevřete svůj projekt v aplikaci WebSite Auditor, přejděte na submodul Stránky a stiskněte Aktualizovat stránky.

2. Poté přejděte na možnost Všechny stránky v projektu a zkontrolujte všechny parametry (Obsah stránky, Provoz stránky atd.).

3. Jakmile WebSite Auditor dokončí skenování vašeho webu (může to nějakou dobu trvat), získáte komplexní seznam všeho, co by mělo být opraveno.

Jako bonus pro dnešek se pojďme naučit nějaké kouzlo a udělat z celého vašeho webu nádhernou vizualizaci. S pomocí WebSite Auditor můžete rychle najít slabá místa struktury vašeho webu a vyhnout se situacím, kdy cenné stránky kvůli strukturálním problémům nedosahují dostatečného provozu.

1. Přejděte na Struktura webu> Vizualizace a chvíli počkejte.

2. Jakmile nástroj generování vizualizace dokončí, zobrazí se grafická mapa vašich stránek a vztahů mezi nimi. Modré uzly jsou přesměrování. Červené uzly jsou přerušené odkazy. Izolované uzly jsou osiřelé stránky, tj. Stránky, na které není odkazováno z žádné jiné části vašeho webu.

Pokud máte dnes dnes více volného času, podívejte se na tohoto průvodce A - Z k vizualizacím struktury webu.


To je pro dnešek vše. Nyní víte, jak spustit audit webových stránek. Pokud máte nějaké dotazy, nezapomeňte je vložit do sekce komentářů níže.

PŘÍŠTĚ

Zítra se naučíte, jak zkontrolovat procházení a indexování vašeho webu. Připomenutí dostanete e-mailem.